Parça Sitesi | Bir Parçanızda Biz Olalım

Hakkımızda

 Kuruluşumuz 1974 yılında ilk olarak Mercedes ve Bmw marka otomobillerin yedek parça satışını perakande üzeri sağlayarak otomotiv sektöründe faaliyet göstermeye adım atmıştır.1994 yılında ise tüm Japon grubu araçların orijinal ve yan sanayi ürünlerin ithalatına başlayarak hem yurt içi  hem yurt dışı olarak daha geniş kapasiteye ulaşmıştır.

    Firmamız Japon grubu (Toyota, Mıtsubıshı, Mazda, Nissan ,Honda,Hyundaı,Kıa) ve Alman grubu markalı araçların (Mercedes-Benz,Bmw,Mını Cooper)orijinal,orjinal eş değer ve yan sanayi olarak üç ayrı üretim tipinde yedek parçalarının satışında hizmet vermektedir. Firmamız Japon ,Kore ve Alman araçların tüm parçalarının stoğunu yüksek oranda ithalini yurtdışından sağladığı gibi,kendi kauçuk fabrikasındada yerli yedek parça satışı yaparak ve her geçen gün önüne bir adım daha atarak siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

    Firmamız 40 yıldır yedek parça sektöründe otoritesini  Türkiye’de ve Dünya da ismini en iyi şekilde koruyarak en iyi olmaya hak kazanmış ve bugünki dönemde oto yedek parça sektöründe hedefine ulaşmıştır.

 

Scroll